Web Tasarım

  • web dizayn
  • mobil app
  • bilgi mimarisi
  • dijital strateji
  • telif hakları


Web Site Tasarımı

Günümüzde websitesi olmayan bir iş ya da organizasyon düşünülemez. Etkili ve iyi tasarlanmış bir websitesi her şeyi değiştirir. AlisWeb; mobil uyumlu, birinci sınıf, Bilgi mimarisinden içeriğe, renk şemasından tipografiye, yönetim panelinden sunucusuna kadar her ayrıntısına özen gösterilmiş kurumsal siteler yaratır. Web Tasarımını yaptığımız bazı referanslarımız.

Web App Tasarımı

Kullanıcı deneyimi, bir web uygulamasının kaderini belirleyen temel kriterdir. Ya başarıyı kutlarsınız ya da pek çok App gibi başarısızlık ve unutuluşu. Uygulamanız ancak kullanıcı arabirimi kadar başarılı olabilir. AlisWeb, sezgisel, zahmetsiz ve aynı zamanda çok güzel görünümlü zarif uygulamalar geliştirir.

Bilgi Mimarisi

Web siteniz ancak kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduğu ve aradığı şeye zahmetsizce ulaşabildiği ölçüde başarılıdır. İyi düşünülmüş bir mimari tasarımlarımızın çekirdeğini oluşturur. İnanıyoruz ki, iyi bir web site tasarımı ancak iyi bir mimari ile mümkündür.

Dijital Strateji

Teknoloji aşırı hızla ilerliyor ve biz de bu hızlı arabanın direksiyonunda olmaktan çok mutluyuz. Size teknoloji otobanının her noktasında rehberlik etmek ve eğitmek için buradayız. Bütçenize ve amaçlarınıza göre belirlenmiş ve dijital medya kanallarından sizi kullanıcılarınızla buluşturacak bir stratejimiz var.

Telif Hakları

İyi web siteleri, hatta gözle kontrol edilebilenleri, iyi bir yazarlık gerektirir. Web yazarlığı özellikle incelikli ve zor bir iştir, ama endişelenmeyin, AlisWeb site yazım ekibi, isterseniz siteniz için içerik hazırlar, düzenler ve/veya  sesinizin kopyaları dinleyicilerinizin kulaklarına eksiksiz ulaşıncaya kadar onları korur.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

İnsanlar internette web sitenizi nasıl bulacaklar? Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) sihir değildir. Anahtar kelimelerinizi dikkatle seçin ve web sitenizin arama motorları tarafından endekslenecek şekilde tasarlandığından emin olun. Sitenizi hedef kitleniz tarafından bulunabilecek şekilde yapılandırmak, bizim SEO çalışmalarımızın püf noktasını oluşturur.

Bu gönderiyi paylaş