Server Kurulumu


Digital Ocean Small Logo

Server Kurulumu

Web hosting firmalarının paylaşımlı, kalitesiz ve yavaş hizmetlerinden bıktınız mı? Sunucu Kurulumu hizmetimizle web sitenizi kendi sunucunuz üzerinden yayınlayın. Phpmyadmin, Webmin, MySql, SSH, Firewall, SFTP kurulumu yapılmış, anahtar teslim web sunucular konfigüre ediyoruz.
Amazon EC2 Small Logo

Server Yönetimi

AlisWeb Server izleme & yönetim paketi size 7/24 izlemenin dişında, hata düzeltme, güncelleme, eklenti kurulumu, yük dengeleme, güvenlik imkanları sağlar. Acil durumlarda cevap süresi ortalama 25 dakikadır.
NGINX Small Logo

Server Optimizasyonu

Web sunucunuzun performans ve güvenliğinden memnun değilseniz arayın sunucunuzu güvenli ve hızlı çalışacak şekilde optimize edelim. Sunucu optimizasyon servisimiz; Firewall kurulumu ve ayarları,  server işletim sistemi güncelleme ve güvenlik yamaları, C-Panel, Phpmyadmin, Apache sunucular için mod_fastcgi & php-fpm, NGINX suncular için PHP-FPM  konfigürasyonu, Memcached, APC, Redis, Varnish FPC kurulumu, Resimlerin sıkıştırılması ve ayalanmasını işlemini kapsar.
Digital Ocean Small Logo

Digital Ocean

Digital Ocean sanal sunucuları için geliştirdiğimiz Lamp Stack, güvenlik, ölçeklenebilirlik ve düşük maliyetle yüksek performans sunuyor. Performansına inanamayacaksınız.
Amazon EC2 Small Logo

Amazon

Amazon Sunucuları için geliştirdiğimiz Linux tabanlı sistemlerimiz minimum maliyetle en yüksek performansı sağlıyor.
NGINX Small Logo

NGINX

NGINX açık kaynak kodlu bir HTTP sunucusu ve ters proksidir. NGINX, yüksek perfonmans, stabilite, zengin özelik setleri ve düşük kaynak kullanımıyla bilinir. AlisWeb NGINX kullanarak kusursuz sunucular yaratır.
Percona DB Small Logo

Percona Database

Percona, MySql üzerinden geliştirilmiş yeni nesil veritabanı yönetim aracıdır. Sorgularda büyük bir hız farkı sağlayabilir ama bunun için doğru konfigüre edilmesi gerekir. AlisWeb projelerinde özel ayarlanmış yüksek performanslı Percona veritabanları kullanır.
Varnish Small Logo

Varnish

Varnish, içerik yoğun dinamik sitelerde kullanılan bir HTTP hızlandırıcısıdır. Facebook, Tumblr, New York Times gibi ağır içerik barındıran sistemlerde kullanılmaktadır. AlisWeb sunucularında Varnish cache kullanır.
Redis Small Logo

Redis

Redis, bellek içi, veri yapısını saklayarak sorguları hızlandıran veritabanı önbelleği ve mesaj dağıtıcısıdır. Yoğun içerikli dinamik web sitelerinde kullanılır. AlisWeb yüksek performanslı sunucu konfigürasyonlarında Redis Cache kullanır.

Bu gönderiyi paylaş