KAPED Eğitim ve Danışmanlık

KAPED Eğitim ve Danışmanlık


Referans Description
  • 0
  • 18/02/2017

WordPress tabanlı bir yapı üzerinde çalışan kaped.org sitesi, online eğitim, seminer organizasyonları ve içerik yönetim sitesi olarak tasarlandı. Site içerik yönetimi, online eğitim ve sınav sistemi, etkinlik yönetimi  ve seminer sınıfları için rezervasyon takibi ve online ödeme modullerine sahip. Site  EYS (Eğitim Yönetim Sistemi) modülü sayesinde, liseler, üniversiteler ve dershaneler gibi bütün kurumların ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir altyapıyı barındırıyor.

EĞİTİM YÖNETİM SİSTEMİ

EYS veya uzun adıyla Eğitim Yönetim sistemi sayesinde, ister Online eğitim, ister site içi kurs satışı yapılabilmektedir. Online kurslar farklı bölümlere ve kısımlara ayırlarak yapılabilir. Online sınavlar düzenlenip öğrencilerin düzeyleri ve bir üst kura geçip geçemeyecekleri ölçülebilir.

OTOMATİK ÖDEME MODÜLÜ

Öğrencilerden sınav ve kurs ücretlerinin, kredi kartı, banka havalesi, Strip gibi ödeme araçlarıyla online tahsilatı site üzerinden yapılabilmektedir. Eğitim pakteklerinin toplu satışı sonrasında da öğrencilere site üzerindeki hesaplarını etkinleştirebilecekleri bir kod otomatik olarak oluşturulup gönderilebilmektedir.

ONLİNE EĞİTİM SERTİFİKALARI

Eğitimlerini tamamlayan kursiyer ve öğrenciler için dijital olarak imzalanmış elektronik sertifikalar üretilebilmektedir.

Referans Details
  • müşteri:

    KAPED Ltd. Şti.