Mobil Uygulamalar

mobil uygulamalar

Mobil Uygulamalar

  • Android App
  • IOS App
  • Mobil Web App


IOS (IPhone & IPad) Uygulamaları

Pek çok uygulama Iphone ve Ipad için geliştirilerek başlar. Tasarımdan desteğe katı kurallarla korunan yüksek kalite ve Apple standartlarına uygun uygulamalarla yazılım geliştirme ekibimiz, sizin istediğiniz gibi müşterilerinizi kazanmanızı amaçlar.

Android Uygulamaları

Tüm şekil ve ebatlardaki cihazlar için optimize edilmiş uygulamalarımızla meydan okumayı severiz. Pek çok iş için harika aygıtlar geliştirilmiştir ama programcılık hala manuel olarak yapılan nadir işlerdendir. Ekibimiz, Android cihazlardaki kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arabirimi arasındaki farklar konusunda uzmandır.

Düşük Enerji Tüketimi

Mobil Uygulama geliştiricilerinin göz önünde tutması gereken konulardan biri düşük güç tüketimi olmalıdır çünkü mobil aygıtlar pille çalışır ve daha düşük güçte işlemcileri vardır. AlisWeb az enerji tüketen mobil uygulamalar geliştirir.

Farklı Ekranlara Uyum

Çok sayıda mobil telefon ve tablet markası olması bir yana her markanın da kendi içinde onlarca model ve farklı ekran büyüklüklerine sahip modelleri vardır. Başarılı mobil uygulamalardan beklenen bunca farklı ekranla baş edebilmesidir.

Mobil Arayüz

Mobil web uygulamalarının başarılı olabilmelerinin ilk şartı gerçekten mobil olmalarıdır. Başarılı bir kullanıcı deneyimi sağlamayan bir uygulama daha baştan ölü doğmuş demektir. AlisWeb uygulamaları dokunmatik ekranlarla tam uyumlu ve kolay kullanımlıdır.

Yaygın Uygulama Dağıtımı

AlisWeb geliştirdiği uygulamaları, Google Play, App Store gibi en büyük dağıtım kanalları üzerinden potansiyel kullanıcılarına ulaştırır, uygulamaların reklam kampanyalarını gerçekleştirir.

Mobil Drupal Apps

AlisWeb az sayıdaki web tasarım ofisinin içinde olduğu resmi Drupal çözüm ortaklarından biri olmaktan gurur duyar. Drupal uygulamalar için mobil arayüz tasarımlarımızla da hizmetinizdeyiz.

Mobil WordPress Apps

Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi WordPress, içerik üreticilerinin çok güçlü eklentilere erişimini sağlar. AlisWeb’in özel temalarıyla zarif tasarımlı web sitelerinin ve kolay içerik yönetimin mükemmel bir kombinasyonuna sahip olursunuz. AlisWeb mevcut WordPress tabanlı siteleriniz için Android Uygulama ve IOS uygulamalar tasarlar.
Magento

Mobil Magento Apps

Magento, kullanıcılarına online ticaret yapma imkanı sağlayan, esnek bir alışveriş sepeti sisteminin yanı sıra online mağazaların üzerinde tam bir kontrol sunan açık kaynak kodlu bir e-ticaret platformudur. Gerçek bir mobil arayüze sahip olmayan bir e-ticaret sitesinin çok fazla başarı şansı yoktur.

Bu gönderiyi paylaş