Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

  • marka konumlandırma
  • logo & kurumsal kimlik
  • baskı & ambalaj
  • ambians & kullanıcı
  • Adlandırma
  • sıradışılık

Markalaşma stratejisi küçük veya büyük her iş kolunun önemsemesi gereken bir husustur. Etkili bir marka stratejisi rekabetin git gide kızıştığı pazarlarda size başarının altın anahtarını sunar. Etkili bir Kurumsal Kimlik Tasarımı rakiplerinizin arasından sıyrılıp fark edilmenizi sağlayabilecek yegane şeydir. Kurumsal Kimlik Fiyatları hakkında bilgi almak ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yaralanmak için hemen arayın: +0850 304 1 991


Kurumsal Kimlik Tasarımı

Piyasa algısına göre nasıl görünüyorsunuz? İşinizi iyi yaptığınızdan şüphemiz yok, ama insanlar bunu nasıl öğrenecek? Biribirinin kopyası sıkıcı logolar, sıradan kartvizitler değil teklifimiz. Gelin birlikte, sizi gölgelerden sahne ışıklarının altına çıkarıp, ilgi odağı haline getirecek kapsamlı bir markalaştırma stratejisi geliştirelim.

Logo ve Kartvizit Tasarımı

Kimlik kavramı şunların hepsini ifade eder: kim olduğunuzun damıtılmış bir sunumu. İster sahada yeni bir oyuncu ya da ya da oyuna yeniden girmeyi planlayan tecrübeli bir oyuncu, biz ileriye dönük bir vizyon ve büyük resim stratejisi ile yeni kimlikler inşa ederiz. Görsel anlatım en etkili ve çabuk neticeyi verir.

Adlandırma

Bir diğeri misiniz yoksa sahici mi? Biz de öyle düşündük. O halde gelin neyin daha kısa ve akılda kalıcı olduğunu anlamaya çalışalım. Eğer ürününüz veya hzimetiniz için doğru bir ad bulabilirsek birlikte başarıyı kutlarız. AlisWeb markanızın ve ürünlerinizin internetteki bilinirliğini düzenli olarak ölçüp sizi bilgilendirir.

Baskı & Ambalaj

Takipçilerinzile kurduğunuz iletişim dijital alanın çok ötesine geçer ve insanların dokunup görebildikleri asıl olandır. Broşürlerden, bilbordlara, kutulara kadar hikayenizi ortamdan bağımsız olarak hayata geçirmeye ve anlatmaya hazırız.

Ambians & Kullanıcı Deneyimi

İyi web siteleri, hatta gözle kontrol edilebilenleri, iyi bir yazarlık gerektirir. Web yazarlığı özellikle incelikli ve zor bir iştir, ama endişelenmeyin, AlisWeb site yazım ekibi, isterseniz siteniz için içerik hazırlar, düzenler ve/veya  sesinizin kopyaları dinleyicilerinizin kulaklarına eksiksiz ulaşıncaya kadar onları korur.

Sıradışılık

Tasarım sayfa ve ekranın çok ötesine uzanır. Her şeyi müşterilerinizi yönlendirebildiğiniz bir alanın ayrıntıları olarak düşünürüz. Saygın bir markanın her açıdan tasarlanması için gerekli araçlara sahibiz, size ayrıntıları düşünebilmeniz için gereken bilgiyi sağlarız. Sıradışılık kurumsallığın yaratılmasındaki en önemli etkenlerden biridir.

Bu gönderiyi paylaş